ISTANBUL
32°C
18 şubat 2018 Pazar
VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADILAR
KAMYONET DEVRİLDİ: 3 YARALI
SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV TOPUNA DÖNDÜ


KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ
Karadeniz Ereğli'de Armutlucumalılar Derneği tarafından iftar programı düzenlendi.
Karadeniz Ereğli 'ye bağlı Ormanlı Beldesi Belediyesi halka açık iftar programı düzenledi.
Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Mahalle Muhtarları, Kent Konseyi Yönetim Kurulu ve eşleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ak Parti Eski İlçe Başkanları ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri ile eşlerine iftar yemeği verdi.
Kdz. Ereğli Belediyesi'nde geçen ay yaşanan işten çıkarmaların ardından şimdi de görev değişikliğine gidildiği bildirildi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, ilçe teşkilatı ve belediyeye ziyaretlerde bulundu.
GMİS yönetiminin ziyaretinde konuşan Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç , "Bizim her zaman söylediğimiz şudur: TTK giderse, ilçe olan Kilimli köy olur. Her gün yerin yüzlerce metre altına girilen bir işi, cesur insanlar yapar. Ben de TTK'nın bir mensubu olmaktan hep gurur duydum. Biz o cesur insanlarla her zaman beraberiz" dedi.
Karadeniz Ereğli'de, Gülüç Köprüsü ile Kepez arasında bir süre önce başlayan yol yapım çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.
Karadeniz Ereğli'ye bağlı Gülüç Belde Belediyesi tarafından halka açık iftar programı düzenlendi.
Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Beldesi’nde 15 yıldır açılamayan Pazaryeri yolunda çalışmalar başladı.
Zonguldak’ın Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, seçim zamanı vatandaşa taahhüt ettiği hizmetleri dev bir tablo haline getirerek makam odasının girişine astırdı.
Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Beldesi’nde eskiyen su depolarını yenileme çalışmaları başladı.
Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, belde de Pazartesi günleri kurulan pazaryerini gezdi.
AK Parti Çaycuma ilçe teşkilatı tarafından bir düğün salonunda Ramazan ayı nedeniyle iftar yemeği verildi. Verilen iftar yemeğine ilgi büyük oldu.
Karadeniz Ereğli Belediyesi'nin 2014 Temmuz ayı olağan meclis toplantısı bu gün yapıldı. Toplantıda 30 taşeron işçinin işten çıkartılması konusu tartışmalara neden oldu.
Karadeniz Ereğli Köyleri Hizmet Götürme Birliği tarafından 14 köye 108 bin 700 TL malzeme yardımında bulunuldu.
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde belediye tarafından yapılan kavşak düzenlemesinin ardından uyarı çizgileri çizildi.
Zonguldak Valiliği İl Özel İdare Müdürlüğü ile Kdz. Ereğli Belediyesi arasında ilçeye kurulacak mobese sistemi için protokol imzalandı.
Karadeniz Ereğli Belediyesi Kırmacı Mevkii’nde bulunan ancak bu güne kadar değerlendirilmeyen alanı, Halk Plajı olarak bölge halkının hizmetine sunmak için düğmeye bastı.
Zonguldak’ın Çaycuma Belediyesi Yeni Mahalle ve Çay Mahallesinde Temmuz ayında başlayacak olan doğalgaz çalışmaları öncesi site yöneticilerine bilgilendirme semineri düzenledi.
Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Muharrem Gövce yeni görevine başladı.
Zonguldak Emniyet Müdürü Osman Ak görevine başlıyor
Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal sel felaketinin yaşandığı Çaylıoğlu, Armutlucuma ve Yaraşlıyörük Köyleri’ne giderek incelemelerde bulundu.
Kdz Ereğli ilçesindeki mahalle ve köy muhtarları protokol üyeleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
Kdz. Ereğli’de 30 Mart 2014 tarihinde göreve seçilen muhtarlar, 22 Haziran 2014 tarihinde gerçekleşecek olan Muhtarlar Derneği kongresi öncesi başkan adayları çalışmalarını sürdürüyor.
Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Belediyesi, ihtiyaca cevap veremeyen ve kullanım ömrünü tamamlayan 30 yıllık tamir ve bakım atölyesi binasını yıktı.
Zonguldak’ın Alaplı ilçesi ile ilçeye bağlı Mollabey mevkisine giden yol kenarlarındaki otlaklarda temizlik çalışması yapıldığı bildirildi.
Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı CHP Ormanlı Belde Başkanı Rahmi Çetin “seçim kaybettiği” gerekçesi ile görevden alınmasına tepki gösterdi.
Karadeniz Ereğli Belediyesi Soma'da meydana gelen maden faciasının ardından tüm imkânlarını seferber etme kararı aldı. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal başkanlığında kriz masası oluşturuldu.
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde baharın müjdeleyicisi olarak bilinen Hıdrellez kapsamında İstasyon Mahallesi'nde canlı müzik eşliğinde şenlikler yapıldı.
Belediye Meclis toplantısında festivallere bağış toplamak için yetki isteyen Belediye başkanı Hüseyin Uysal, 'festivallerimize sahip çıkacağız' dedi.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, yol genişletme çalışmaları yapılan mahallelerde incelemede bulundu.
Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Yalçın Enç, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti.
YAZARLAR
ANKET

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
  1. boş
  2. Harika Olmuş
  3. Güzel Olmuş
  4. Fena Olmamış
  5. İdare Eder
  6. Kötü Olmuş
  7. k