ISTANBUL
32°C
24 Ocak 2018 çarsamba
VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADILAR
KAMYONET DEVRİLDİ: 3 YARALI
SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV TOPUNA DÖNDÜ
MEHMET ALİ ŞAHİN ZONGULDAK’TA STK'LARLA BULUŞTU

MEHMET ALİ ŞAHİN ZONGULDAK’TA STK'LARLA BULUŞTU

08.08.2014 / 17:48

MEHMET ALİ ŞAHİN ZONGULDAK’TA STK'LARLA BULUŞTU AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN: “ARTIK HİZMET EDEN CUMHURBAŞKANI OLACAK”


Memleket - Zonguldak’ta sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileri ve gazetecilerle bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, 10 Ağustos’tan sonra herkesin hizmet eden bir cumhurbaşkanı göreceğini söyledi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında Zonguldak’ta STK, ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileriyle buluştu. Alaborina tesislerinde gerçekleşen toplantıya AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Ercan Candan, Özcan Ulupınar, İl Başkanı Hamdi Uçar ile bazı belediye başkanları da katıldı. Toplantının açılışında konuşan AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Zonguldak’ın 10 Ağustos Pazar günü Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı tercih edeceğini söyledi. Uçar, “Pazar günü yapılacak seçimde Zonguldak Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy alarak Sayın Başbakanımızı cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmasına destek verecektir. Bizim Başbakanımıza borcumuz var” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ise, 10 Ağustos’tan sonra vatandaşların sadece Başbakan yada hükümetten değil cumhurbaşkanından da hizmet bekleyeceğini dile getirdi. Yaptığı ziyaretlerde Zonguldak ve ilçelerinin kararını çoktan verdiğini ve Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceklerini net bir şekilde gördüğünün altını çizen Şahin, “Zonguldaklılar 10 Ağustosta Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yapacaklar. Çünkü Zonguldaklılar Erdoğan’ı tanıyor. Yaptıkları icraatlarla tanıyorlar. Bu ülkede kangren haline gelmiş sorunları çözen olarak tanıyorlar. Türkiye’de ilk kez sandık başına giderek kendi cumhurbaşkanını seçecek. O sandığı kendisinin önüne bütün zorluklara rağmen koyan Recep Tayyip Erdoğan’ı cumhurbaşkanı yapacaklar. Milletimiz Recep Tayyip Erdoğan’a, AK parti kadrolarına sahip çıkıyor. Türkiye’nin yıllardır özlemini çektiği istikrarı getiren AK Parti kadrolarına ve onun liderine milletimiz sahip çıkma kararlılığındadır. Bunu görüyorum. Bu seçim her hangi bir seçim değildir. Daha önce 11 cumhurbaşkanı seçildi. Meclis seçti. İlk kez halkımız seçecek. Bu kez doğrudan halkımız kendi Cumhurbaşkanını seçecek. Bu seçim Türkiye’de demokrasinin güçlendiğini gösteren, bir adım daha öne koştuğunu gösteren bir seçim olacaktır. Bu halkımız sorunların çözümü için artık sadece başbakan değil Çankaya’ya da bakacak Bu seçimin önemi buradadır. Şimdi ne yapacak Cumhurbaşkanı? Anayasa’da görevleri belli. Bu yetkilerini kullanacak. Ülkenin sorunlarını adım adım takip edecek. Recep Tayyip Erdoğan ‘Filyos projesi ne oldu?’ diye soracak takip edecek Cumhurbaşkanı olacak. Bileni seçeceğiz. Derdimizden anlayanı seçeceğiz. Sorunlarımızı çözen ve bundan sonrada çözebilecek olanı seçeceğiz. İşte bu isim Recep Tayyip Erdoğan’dır. Recep Tayyip Erdoğan sadece bizim milletvekillerinin adayı değildir. Recep Tayyip Erdoğan bu ülkede kadir kıymet bilen daha önce hangi partiye oy vermiş olursa olsun, o vatandaşlarımızın adayıdır” dedi.

Yaptığı açıklamaların ardından gazetecilerin gündeme ilişkin olarak sorduğu soruları yanıtlayan Şahin, paralel yapılanma ile ilgili yapılan operasyonların yargının ve emniyet güçlerinin yasal çerçeve içerisinde yaptığı operasyonlar olduğunu ve devam eden bir soruşturma hakkında bir yorum yapmayacağını dile getirdi.


  • Bu haberi paylaşın:
UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
YAZARLAR
ANKET

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
  1. boş
  2. Harika Olmuş
  3. Güzel Olmuş
  4. Fena Olmamış
  5. İdare Eder
  6. Kötü Olmuş
  7. k