ISTANBUL
32°C
23 Ocak 2018 Salı
VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADILAR
KAMYONET DEVRİLDİ: 3 YARALI
SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV TOPUNA DÖNDÜ
TED KOLEJİ'NDE MEZUNİYET COŞKUSU

TED KOLEJİ'NDE MEZUNİYET COŞKUSU

30.06.2014 / 09:26

TED Kdz Ereğli Koleji tarafından 2013-2014 Eğitim -Öğretim yılı Lise mezuniyet töreni gerçekleştirildi.


Memleket -TED Kdz Ereğli Koleji, Okul bahçesinde gerçekleştirilen,yoğun katılımın olduğu törene, TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulu kurucusu Ahmet Orhan Oğuz,TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Celal Bozkuş , TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Temsilcisi Kaan Fidan okul yöneticileri, veliler ve öğrenciler katıldı. 1 Mart 2014’te Ankara da yapılan 17. Liseler arası Vodafone freezone müzik Yarışmasında Ereğli’yi başarı ile temsil eden Ted Kdz Ereğli Koleji öğrencilerinin seslendirdiği parça izleyenler tarafından büyük beğeni kazandı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından söz alan TED Kdz. Ereğli Vakfı Lisesi Müdürü Selim Aslankaya, “Kdz Ereğli Ted Kolejinin öğrencilere çok şey verdiğini, bunu sonraki yıllarda çok daha iyi anlayacaklarını dile getirdi. Okulun Ereğli’deki tüm olanakları öğrencilerinin önünü serdiğini, öğrencilerinin okullarına ve bu topluma kendilerini borçlu hissedeceklerini, beklentilerin bu borcu toplumu aydınlatarak ödemeleri gerektiğini ifade etti. Toplum olarak zor ve sıkıntılı günler yaşadıklarını, yaşanılan sıkıntılardan, güçlüklerden toplumu kurtaracak olanların yine öğrencilerin olduğunu söyledi”

HEDEFLERİNE DOĞRU YOLA ÇIKTILAR

TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Temsilcisi Kaan Fidan ise yaptığı konuşmada;”Öğrencilerinin eğitim hayatlarının önemli bir bölümünü bugün tamamladığını ve yeni hedeflere doğru yola çıkıldığını dile getirdi. Öğrencilerinin farklı yerlerde farklı okullarda eğitime devam edeceklerini ifade eden Fidan, Öğrencilere Farklılıkların kendilerini zenginleştireceğini ,bilimsel düşünceyi ilke edinmelerini, ön yargılardan uzak durmalarını ve çevrelerine kayıtsız kalmamalarını tavsiye etti.

ÖĞRENCİLERİN YAPTIKLARI DAVRANIŞI ÖRNEK GÖSTERDİ

Öğretmenler adına söz alan TED Kdz. Ereğli Vakfı Lisesi Müdür Yardımcısı Berkan Durak ,” Ailenin önemini vurgularken, hayat mücadelesi içinde ailelerin ihmal edildiğini bundan dolayı ailelerin ihmal edilmemesi gerektiğini söyledi. Öğrencilerinin son bir yıldır davranış ve yaptıkları ile herkese insanlık dersi verdiğini, toplumsal olaylarda madende hayatını kaybeden yurttaşların acılarını paylaştıklarını, onlara yardım ettiklerini dile getirerek teşekkür etti. “

ÖDÜLLER VERİLDİ…

Törende, TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okullarına yapmış oldukları katkılardan dolayı başta Ahmet Orhan Oğuz, Mehmet Özdemir, Hüseyin Okur’a ve törende yer alamayan İhsan Çakıroğlu, Fehmi Keçeci ve Oktay Demiroğlu’nun adına plaketler verildi. Okul birincisi Gülce Kayıkçı, okul ikincisi İpek Ayrı, okul üçüncüsü Onur Gültekin’e beratları verildi ve öğrenciler duygularını, düşüncelerini paylaştıkları konuşmalar yaptı. Öğrencilere mezuniyet belgelerini ve plaketlerini TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Celal Bozkuş ve Lise Müdürü Selim Aslankaya verdi. Konuşmaların ve ödül töreninin ardından kep atılması ile tören sona erdi.


  • Bu haberi paylaşın:
UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri
BEÜ'YE OLAN İLGİ ULUSLARARASI ALANA TAŞINDI
2014-2015 Akademik yılı için Bülent Ecevit Üniversitesi'ne yurt dışından kabul edi..
BEÜ DÜNYA ÜNİVERSİTELER SIRALAMASINDA DEV BİR ADIM ATTI
Batı Karadeniz Bölgesinin önemli yükseköğretim kurumlarından biri olan Bülent Ecev..
DÜNYADA BİN 495, TÜRKİYE'DE 26. SIRAYA YÜKSELDİ
Batı Karadeniz Bölgesinin önemli yükseköğretim kurumlarından biri olan Bülent Ecev..
6 OKULUN BAKIM İHALESİ YAPILDI
Ereğli'de 5 okulun ardından, 6 okulun daha bakım onarım işi ihaleye verildi. Okul Mü..
BEÜ’DE YENİ LİSANSÜSTÜ EĞİTİM PROGRAMLARI
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) 2014-2015 Akademik Yılında yüksek lisans ve doktora..
BAKIM MERKEZİNDE DAYAK İDDİALARI
Zonguldak’ta engellilere şiddet görüntüleriyle gündeme gelen engelli bakım merkezi..
3 KIRMIZI IŞIK İHLALİ EHLİYETTEN EDECEK
İçişleri Bakanlığı 'Karayolları Trafik Yönetmeliği'nde önemli değişikliklere g..
BEÜ'YE YENİ BÖLÜM GELİYOR...
Bülent Ecevit Üniversitesi Senatosu tarafından YÖK’e gönderilen Sivil Havacılık Y..
DENİZCİLİK OKULU'NDA YENİ DÖNEM
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde öğretime devam eden Bülent Ecevit Üniversitesi Deni..
YAZARLAR
ANKET

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
  1. boş
  2. Harika Olmuş
  3. Güzel Olmuş
  4. Fena Olmamış
  5. İdare Eder
  6. Kötü Olmuş
  7. k