ISTANBUL
32°C
23 Ocak 2018 Salı
VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADILAR
KAMYONET DEVRİLDİ: 3 YARALI
SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV TOPUNA DÖNDÜ
KDZ.EREĞLİ’DE VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

KDZ.EREĞLİ’DE VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

11.06.2014 / 10:45

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Muharrem Gövce yeni görevine başladı.


Memleket -Kdz. Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce ilçedeki görevine başlamasının ardından basın mensupları ile tanıştı. Gazetecilerle sohbet eden Gövce öncelikli hedeflerinin vergi dairesi olarak mükelleflere en iyi hizmeti sunmak olduğunu söyledi. Her alanda gelişmiş, güçlü bir ülkeye ve refah düzeyi en üst seviyelerde olan bir topluma sahip olmanın en önemli gereklerinden birinin ekonomik kalkınma olduğunu söyleyen Gövce, ekonomik kalkınmanın temelini ise vergi gelirinin sağlık bir yapıya kavuşturulmasından geçtiğini ifade etti. Ereğli’de görev yaptığı süre içerisinde vatandaşların vergiye gönüllü uyumunu sağlamaya çalışacağını ve kayıt dışı ekonomiyi kayıt altına almak için çaba göstereceklerini belirten Gövce “Kdz. Ereğli Vergi dairesindeki görevimizin devamı süresince; devletin gelir politikalarını adalet ve tarafsızlık içinde uygularken, mükelleflerimizin vergiye gönüllü uyumunu sağlamak ve mükellef haklarını gözeterek yüksek kalitede hizmet sunmak üzere görevimizi icra etmek üzere maksimum düzeyde çaba sarf edeceğiz. Tüm Mükelleflerimizin vergiye ilişkin yükümlülüklerini daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yerine getirilebilmesi için, teknolojik imkânlardan en üst düzeyde yararlanılmaya devam edilerek, kayıt dışı ekonomiyi kayıt altına almak ve vergi kayıp ve kaçağının önlenmek için de çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir. Bu bağlamda, adil, etkin ve verimli bir vergi uygulaması ile sağlanacak kaynaklarla toplumumuza ve yarınki nesillere daha iyi bir gelecek sağlamak amacıyla, Kdz. Ereğli Vergi Dairesi Müdürü olarak üzerimize düşen kamu görevini yerine getirmek için çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz” dedi.

Gazetecilere özgeçmişi hakkında da bilgiler veren Gövce 1977 yılında Hatay’da doğduğunu, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirip, muhasebe denetim alanında yüksek lisans yapıp Eskişehir Maliye Kursu’nu tamamlayarak Muş, Alanya, Muğla-Yatağan Vergi Dairelerinde Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunduğunu anlattı. Evli ve iki çocuk babası olduğunu dile getiren Gövce 9 Haziran 2014 Pazartesi günü itibariyle Ereğli’deki görevine başladığını ifade etti.


  • Bu haberi paylaşın:
UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
YAZARLAR
ANKET

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
  1. boş
  2. Harika Olmuş
  3. Güzel Olmuş
  4. Fena Olmamış
  5. İdare Eder
  6. Kötü Olmuş
  7. k